Fotografia dla firm... Co możemy Wam zaproponować?

Marka osobista – Personal branding, livestyleshot

Osobisty marketing - jesteś tym co robisz! Livestyleshot - to sesja realizowana w miejscu gdzie prowadzisz swój biznes, twoje biuro, sklep, restauracja itp., tak aby oddać Twój charakter i klimat miejsca w którym pracujesz. Zdjęcia pokazujące rezultaty Twojej pracy z klientem, budujące związek Ty - Firma - Klient, odkrywające Twoje wartości. Więc jak pokazać te rezultaty na zdjęciach? Najpierw porozmawiamy o Twoim biznesie i marce. Co ją definiuje? Kto jest Twoim potencjalnym klientem? Co jest produktem końcowym? Jakie są etapy tworzenia i jakie klient ma korzyści ze współpracy z Tobą? Jeśli masz gotowy plan i pomysł na siebie to cudownie! Pomożemy Ci go zrealizować! Jeśli nie, nic szkodzi! Wspólnie go wymyślimy! Umieszczając takie zdjęcia na Twojej stronie internetowej, social mediach, blogu, budujesz zaufanie. Dajesz się poznać szerszej publiczności. Połącz Twoją markę z potrzebami Twojego klienta, pokaż korzyści ze współpracy z Tobą.

Więcej o znaczeniu marki osobistej poczytasz TU

Fotografia dla firm

Dla firm, które chcą odświeżyć swoje portfolio.
Dla firm, które chcą w nowoczesny sposób zaistnieć w social mediach.
Dla firm, które chcą wdrożyć nowy produkt, usługę.
Dla firm, które planują zmiany wizerunkowe swojej marki.
Dla firm, które chcą pokazać swoim przyszłym kontrahentom swój produkt, usługę, profesjonalnymi fotografiami.
Dla firm, które organizują eventy, konferencje, wyjazdy integracyjne dla pracowników i potrzebują w profesjonalny sposób uwiecznić te wydarzenia.

Portret biznesowy – Headshot

Headshot to zdjęcia portretowe w zbliżeniu. Zazwyczaj na gładkim tle - białym, czarnym- niebieskim itp. W zależności od potrzeby. Może to być portret typowo biznesowy czyli strój biurowy, garnitur, żakiet, marynarka, gładka bluzka, stonowany makijaż, ułożona fryzura.

Może też to być portret stylizowany - strój pracowniczy, mundur, ubranie ochronne, inny np. mocniejszy makijaż, atrybut - przedmiot.

Headshot - jest jednym z najważniejszych zdjęć, które możesz umieścić w swoim portfolio. Nadaje Twojej marce twarz. Można je użyć jako zdjęcie profilowe w social mediach, w zakładce "o mnie", na swojej stronie firmowej. Jako prezentacja pracowników firmy na stronie internetowej.

Tego rodzaju portrety wykonamy na miejscu w firmie, biurze lub hali produkcyjnej itp. Dla kierownictwa kadry menadżerskiej, biurowej i wszystkich pracowników. 

Dla kogo jeszcze

Dla tych, co dopiero zaczynają swoją karierę zawodową, biznesową.
Dla tych, którzy chcą się rozwijać, inwestować w siebie i swoją firmę, biznes, pasję.
Dla tych, którzy mają już swoją firmę - biznes i chcą ugruntować swoją pozycję na rynku, pokazać, udowodnić swoim klientom słuszność wyboru.
Dla tych, którzy chcą zmienić kierunek swojej działalności, marki, firmy, i zdobyć nową grupę klientów.
Dla tych, którzy utknęli w miejscu. Zdjęcia mogą posłużyć wtedy jako forma autopromocji, reklamy.
Dla marzycieli "sfotografujemy Twój przyszły biznes" - co byś chciał robić? Kim byś chciał zostać ? Zachowuj się jak ta osoba! Marzysz o swojej restauracji - zorganizujemy sesję zdjęciową w jednej z najlepszych w mieście, z Tobą w roli głównej.
Dla tych, dla których jest ważna historia firmy oraz marki, proces powstawania produktu, usługi.
Dla tych, którzy znaleźli swoją niszę na rynku i chcą zawęzić, sprecyzować swoją grupę docelową. 

Więcej o naszych cenach usług znajdziecie TU

Fotografia biznesowa, reklamowa, wizerunkowa dla firm Konin Poznań Wielkopolska